Львов

Ще одну Львівську фішечку ти знайдеш за адресою Зелена, 88. Тут тебе чекає сам Пабло Пікассо, босоніж, в шортах (які багато хто чомусь називають трусами) і з сигаретою в руках. Львів’яни кажуть, що саме в такому вигляді він і прогулювався вулицями міста, коли тут жив. Таким його і відобразили. Також ми розповімо, які найкращі готелі Львова.

Втім, у Львові вшановують не лише митців, а й мандрівників. Щоб переконатися в цьому, піди на Дорошенка, 41. Там, у дворі географічного факультету Львівського університету, стоїть пам’ятник рюкзаку висотою більше метра, а поруч з ним – пізнавальний стенд, який оповідає історію еволюції рюкзака.

Подивитися на міський трамвай 1909 року, який ще на ходу, або залізти в трамвай-снігоочисник шістдесятирічної давності можна в першому трамвайному депо (Городоцька, 185). Його ангари були побудовані ще в позаминулому столітті і відмінно збереглися: скляний дах, шестиметрова стеля, дерев’яна бруківка допомагають відчути минулу епоху. ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ » Львів’яни за електротранспорт» іноді домовляється з керівництвом депо і влаштовує дні відкритих дверей – ось тоді можна не тільки подивитися, а й поводити ретро-трамвайчики самому.

Портрет Бандери, Стара радіола, колеса, картини і багато-багато втрачених, забутих або просто вже непотрібних іграшок – все це ти знайдеш у дворі самого звичайного будинку (Князя Лева, 3), який схожий на справжню виставку речей з дитинства. Втім, він так і зветься-двір втрачених іграшок. Антуражно і трохи містично, хоча зроблено самими звичайними людьми. До речі, якщо на полиці завалявся заєць з дитинства, то можеш зі спокійною душею переселити його сюди.

Але не поспішай йти з райончика під Замком. Зовсім поруч, за адресою Князя Лева, 2, є ще одне цікаве місце – двір-музей СРСР. Тут на вході тебе зустріне сумний Путін, який роз’яснить, хто такий насправді маскаль, з-за рогу грізно подивиться товариш Сталін і посміхнеться молодий Панкратов-Чорний. Так, і обережніше, тому що»у дворі злий пес і скажені блохи».

Варто зазирнути ще в один львівський двір-Італійський дворик на Площі Ринок (пл.Ринок, 6). Це маленька гармонійна Італія в самому центрі Львова-не дарма тут ще в XVII столітті ставили п’єси Шекспіра. У дворику можна випити чашечку кави в літньому кафе або послухати живий джаз.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *