Hormann

Гаражні ворота в Україні зараз широко поширені завдяки своїй привабливості, практичності, і зручності користування. Станом на 2010й рік секційні ворота в Києві практично витіснили свого попередника – звичайні розпашні ворота. Це й не дивно, так як мало хто відмовиться користуватися сучасними досягненнями, що дають додатковий комфорт. Без сумніву, гаражні ворота Hormann в Красноярске відносяться якраз до таких досягнень, які роблять наше життя приємнішим 🙂

Секційні ворота часто використовують для прорізів всіляких складських приміщень, ангарів, елінгів, гаражів, автоматичних мийок, на виробництві, для торгових точок, приватних будинків і так далі.

Секційні ворота Хорман відносяться до нового покоління гаражних воріт. Такі гаражні ворота (Запоріжжя) дають на 100% відмінну теплоізоляцію завдяки конструкції полотна типу «сендвіч».

Секційні ворота hormann надійні і довговічні. Ворота гаражні цього виробника спеціально покриваються за технологією глибинного гальванізування з використанням поліефірних матеріалів, які забезпечує стійкий антикорозійний захист.

Саме секційні ворота (Київ) вважаються найзручнішими серед усіх видів автоматичних воріт. Воротам секційним не потрібно наявності додаткового простору перед гаражем або всередині нього, яке потрібно для звичайних орних воріт. Секційні автоматичні ворота (Дніпро) мають полотно, що складається з горизонтальних секцій, пов’язаних петлями. Таке полотно, рухаючись по своїх оцинкованих напрямних, переміщається з вертикального положення в горизонтальне і йде під стелю. Ворота гаражні від Hormann не тільки функціональні, але і дозволяють істотно заощадити корисну площу в гаражі в цілому.

Гаражні ворота hormann (Харків) гарантують якісну теплоізоляцію приміщення. Секції у них заповнені пінополіуретаном, також вони укомплектовані ущільнювальної гумкою внизу полотна і по всьому периметру воріт. За допомогою шарикопідшипникових роликів ворота секційні відкриваються і закриваються плавно і рівномірно. Ворота автоматичні в принципі можна легко відкрити і вручну-це можливо завдяки патентованої конструкції торсіонної пружини.

Також варто враховувати, що подібні автоматичні ворота завдяки своїй цільної конструкції володіють значною стійкістю до всіляких механічних пошкоджень. Промислові ворота секційні з Німеччини завжди оснащені системами безпеки і забезпечують якісну теплоізоляцію.

Можливо як ручне, так і автоматичне управління воротами з використанням пульта ДУ. І, звичайно, ворота автоматичні не потребують додаткових запорах.

Завдяки своїм конструктивним особливостям секційні ворота досить універсальні і можуть використовуватися в будь-яких галузях. Такі автоматичні ворота можна встановити в отвір будь-якої конфігурації, висотою до 5-6 метрів і шириною до 6-8 метрів. Секційні промислові ворота без проблем можна доповнити віконцями і хвірткою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *