Литые диски

Інтернет магазин шин і дисків Авто-Легион.ги -це не тільки оперетивна доставка по містах Росії, Білорусі та Казахстану, а й грамотна консультація при підборі шин і дисків на Ваш автомобіль.

Компанія Auto-Legion.RU -великий вибір, низькі ціни на автомобільні колеса, литые диски і послуги шиномонтажної станції. Інтернет магазин нашої компанії представляє на російському ринку автомобільні шини і литі диски кращих світових виробників. Покришки для автомобілів представлені тільки іменитими брендами з перевіреною репутацією, а автомобільні диски всі сертифіковані за російськими та європейськими стандартами якості.

Продаж шин і дисків.

Продаж автомобільних шин і литих дисків здійснюється як за готівковий, так і за безготівковий розрахунок. Правильно вибрати і купити шини в інтернет магазині Вам допоможуть фахівці нашої компанії по телефону або в режимі on-line. Консультанти відділу продажів дадуть вам професійні поради і допоможуть здійснити кваліфікований підбір шин і автодисків на ваш автомобіль, тому що вони постійно підвищують свої знання. Участь у семінарах і тест-заїздах, де тестуються зимові автошини Nokian (Нокіан), літні автошини Michelin (Мішлен), покришки для японських седанів позашляховиків Bridgestone, спортивні шини Dunlop , Pirelli, Yokohama, Continental. Все це невід’ємна частина нашої роботи. В асортименті компанії з’явилися китайські шини не викликають нарікань у клієнтів, але продаються за низькою ціною

Продаж литих дисків тільки перевірених, надійних виробників. Диски Replica( репліка), оригінального заводського дизайну, заслужили визнання мільйонів автовласників по всьому світу. Ми рекомендуємо Диски Replica (репліка) для наступних марок: BMW AUDI Mercedes Lexus Nissan Honda Mazda Chevrolet Infiniti Ford Hyundai Jeep Kia Opel Lincoln Hummer Land Rover Fiat, а так само Citroen Chrysler Mitsubishi Peugeot Renault Saab Toyota Skoda Volvo Volkswagen Suzuki Subaru.

Якщо у вас з’явилося бажання виділити свій автомобіль з безлічі інших? Ви хочете змінити колісні диски вже встановлені виробником на заводі? Ви не є прихильником дисків оригінального дизайну Replica (репліка)? ми можемо запропонувати кращі литі і ковані автодиски авторитетних світових виробників. Найбільші каталоги представляють диски виробництва Італії, Німеччини, Китаю та Росії. Для власників американських автомобілів ми привезли кілька брендів з США.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *