Makeup

Кожного року з’являються нові торгові марки і косметичні бренди, які залишаються на світовому ринку, або припиняють своє існування не витримавши сильної конкуренції з провідними брендами. Makeup Revolution – саме той молодий бренд, який здійснив справжній прорив, зумівши за короткий проміжок часу завоювати усі континенти світу і знайти мільйони відданих прихильників. У нас найкращій Makeup Color Correct.

Назва бренду “Makeup Revolution” ідеально підкреслює його головну суть та характер – це справжня революція, переворот, який здійснив бренд у світі косметики. Makeup Revolution буквально захопив штурмом beauty-ринок, залишивши позаду себе відомі світові бренди.

Філософія Makeup Revolution

Makeup Revolution — косметичний бренд, який з’явився у Великобританії у 2014 році.

Основна мета бренду – запропонувати кожній жінці високоякісну косметику по демократичній ціні. Косметику, яку вона зможе з великим задоволенням щоденно використовувати. Вдале поєднання відтінків, чудові текстури і помітна, яскрава упаковка – швидко завоювали прихильність мільйонів жінок.

Makeup Revolution всього за кілька років випустили більше чотирьох сотень якісних продуктів, які стали світовими бестселерами і активно використовуються у повсякденній роботі професіональних візажистів.

Для створення косметичних засобів Makeup Revolution використовуються тільки безпечні інгредієнти, якісні пігменти, які відрізняються неймовірною стійкістю та насиченістю. Усі засоби мають приємну, комфортну текстуру, яка дозволяє легко і без зайвих зусиль наносити, розтушовувати і нашаровувати продукт.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *