Новости

Виявилося, що проти вірусу ефективний розчин, який містить менше рекомендованих ВООЗ 85% спирту, відзначають автори роботи.

«Щоб оцінити, чи є дезінфікуючі засоби на спиртовій основі ефективними для інактивації SARS-CoV-2, ми перевірили різні концентрації двох препаратів, рекомендованих ВООЗ, а також розчини на основі етанолу і ізопропанолу на їх дезинфікуючу дію», — повідомляється в доповіді вчених. Дослідження показало, що обидва рекомендованих ВООЗ розчину на спиртовій основі ефективно знищують коронавірус SARS-CoV-2, який викликає COVID-19. Детальныше на http://nv.ua/specials/gaaga-ukraine-russia.html.

SARS-CoV-2 був дуже чутливий до складів ВООЗ. Композиція ВООЗ, заснована на 85% етанолі, ефективно знищувала вірус навіть з концентраціями від 40% до 80% вірусу в суспензії. Склад ВООЗ, який заснований на 75% ізопропанолу, продемонстрував кращий ефект при низьких концентраціях з повною інактивацією вірусу.

«Потім ми розглянули сприйнятливість SARS-CoV-2 до окремих компонентів рекомендованих ВООЗ складів, які також є основними інгредієнтами комерційно доступних засобів для дезінфекції рук. Ми змогли показати, що мінімальна концентрація 30% етанолу або 2-пропанолу достатня для вірусної інактивації», — заявили автори дослідження.

Таким чином, ця робота показує, що SARS-CoV-2 може бути ефективно знищений як складами ВООЗ, так і більш поширеними засобами.

«Примітно, що обидва протестованих спирту, етанол і 2-пропанол були ефективні при інактивації вірусу через 30 секунд при концентрації в 30%. Алкоголь становить основу багатьох засобів для миття рук, зазвичай використовуваних в медичних установах. Таким чином, наші висновки мають першорядне значення в поточній ситуації спалаху, щоб мінімізувати передачу вірусу», — підкреслили автори роботи.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *