Сорокоуст

Церква і бізнес — ці два поняття давно переплелися між собою. Безумовно, віруючому в Бога людині, будь то християнин, мусульманин або іудей, абсолютно все одно, що за справи і справи провертають там, де звичайній, грішній людині входу Немає. Просто будь-яка людина, що йде за їжею духовної навряд чи насититься нею, бачачи сріблолюбство у тих, хто з цим покликаний боротися. Ми пропонуємо Заказать сорокоуст в Одессе. Але чи винне стадо, якщо пастух жадібний і лицемірний?

На доказ тієї тези, що церква і бізнес давно переплелися — можна пройтися по церквах Одеси. Гнучка державна система, яка звільнила церкву від податків-породила чорну діру, де багато бізнесменів, замолюючи свої гріхи, попутно матеріалізують або приховують свої справи. Та й в самих храмах і монастирях Одеси панує виключно ринкова економіка. Як йде церковний бізнес в в нашому місті?

Багато прейскурантів цін на церковні треби (послуги) опубліковані на інтернет-сторінках церковних закладів. Тут слід враховувати обрану вами конфесію і географічне або престижне розташування.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *