Справка

Довідка-документ, який містить опис і підтвердження юридичних і біографічних фактів. Детальніше на https://spravkavspb.cc.

Довідки діляться на дві групи:

особистісні-підтверджують біографічні або юридичні факти конкретної особи;
службові-містять інформацію про факти і події службового характеру.
Довідки також можуть бути:

зовнішніми-складаються для подання до інших установ; підписуються, крім укладача, також керівником установи, засвідчуються печаткою;
внутрішніми-складаються для подання керівництву установи або на розгляд колегіальних органів; підписуються тільки виконавцем і не засвідчуються печаткою.
Численними (особливо серед особистісних) є довідки, які засвідчують будь-якої юридичний факт (наприклад, факт роботи або навчання, дані про займану посаду, розмір заробітної плати, місце проживання та ін.). Однотипні довідки часто виготовляються на трафаретних бланках. Отримання медичної довідки або лікарняного листа може стати справжньою проблемою: величезні черги, відсутність вільного часу і віддаленість медичного закладу від будинку — це фактори, які в деяких випадках не тільки перешкоджають оформленню документа, але і роблять процедуру практично неможливою. Наш медичний центр пропонує вам купити офіційний лікарняний лист або цікаву для Вас медичну довідку на вигідних умовах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *