Сварочный аппарат

Інверторні зварювання відрізняються від інших типів зварювальних апаратів принципом роботи. Головна їх особливість полягає в тому, що зварювальний інвертор перетворює високочастотну змінну напругу в постійний струм, подаючи його на випрямний блок. Це популярне обладнання, яке забезпечує високий темп роботи і володіє технічними характеристиками, придатними для більшості завдань при будівництві. У нас найкращій Сварочный аппарат в Алматы.

Зварювальні інвертори Dnipro-M розробляються за сучасною технологією IGBT — з використанням біполярних силових транзисторів з ізольованим затвором. Помехоподавляющие фільтри захищають техніку від перепадів напруги мережі, дозволяючи домагатися стабільної дуги, що позитивно впливає на якість шва.

Які зварювальні апарати пропонує Dnipro-M
Вибір в цій категорії представлений двома класами зварювального обладнання:

SAB-апарати, які підійдуть для будинку, будівництва або при ремонті машини. Вони компактні і будуть зручні при роботі. Гарантія на ці зварювальні апарати — 3 роки.
MMA (Manual Metal Arc) — професійне обладнання зі збільшеним циклом роботи, яке варто придбати для використання в промислових масштабах і на виробництвах. Його можна застосовувати навіть для різання металу до 14 мм.Гарантія на моделі MMA становить 5 років. Їх вартість вище, ніж у SAB за рахунок більшої потужності.
Окремо на сайті представлений зварювальний напівавтомат (MMA/MIG) потужністю 7,2 кВт, який може зварювати метал дротом в середовищі інертних газів, варити флюсовим дротом без підключення газового балона, а також використовувати звичайні електроди.

Особливості Sab-моделей
Зварювання інверторного типу Sab мають одноплатну конструкцію. Це дозволяє зменшити габарити апарату і його вага. У кожній моделі Sab встановлено 4 випрямних елемента, по 3 на кожне плече. Тут також використовуються 3 конденсатора, за допомогою яких апарат стабільно працює при зниженому до 160 в напрузі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *