Window washing ny

Віконна мийка window washing ny сходить до Стародавнього Єгипту, де було зроблено перше скло. Тоді вона була дуже рідкісною і цінною. Скло було занадто дорогоцінним, щоб робити вікна; однак фараони могли використовувати його для цієї мети. У середині 19-го століття скло увійшло в масове виробництво, і саме тоді люди почали використовувати його для вікон. Тоді, у 1850-х роках, мийки вікон у Нью-Йорку не існувало. Він з’явився в 1860-х роках разом з будівельним бумом.

 1. Торгівля мийкою вікон народилася в Нью Йорку
  Торгівля мийкою вікон ожила в Нью-Йорку, що не дивно, оскільки навколо так багато хмарочосів. У 1931 році в місті було три тисячі мийників вікон. Сьогодні це число значно нижче (менше 800) завдяки великій кількості технологій мийки вікон.
 2. Старі скребки були важкі в експлуатації
  Дідусь сучасного ракеля був інструментом, який рибалки використовували для масштабування риби. Він був громіздким і важким у використанні. На початку 20-го століття інструмент для масштабування перетворився на Ракель з гумовим лезом. Однак для того, щоб змінити лопать, потрібно було відкрутити 12 гвинтів. Сучасний Ракель з’явився в 1936 році.
 3. Миття Вікон-Це Небезпечно
  Мийка вікон-одна з найнебезпечніших робіт у світі. У 1993 році Нью-йоркський Союз мийників вікон розробив програми забезпечення безпеки, які дозволили скоротити число смертей серед мийників вікон. Миття вікон у Нью-Йорку все ще є найнебезпечнішою роботою в деяких країнах.
 4. Миття Вікон Може Застаріти
  У нас вже є машини, які миють наш одяг, миють посуд, пилососять і миють підлоги. Існують також роботи для миття вікон. На даний момент вони далекі від досконалості і не можуть замінити людину-прибиральника. Але хто знає, що чекає нас у майбутньому?
 5. Мийники Вікон Тримають Рекорди Гіннесса
  9 жовтня 2009 року громадянин Великобританії Террі Берроуз очистив три вікна офісу (45х45 дюймів) всього за 9,14 секунди. Для цього він використовував Ракель довжиною 11,75 дюйма і 2,37 галона води. Рекорд був встановлений під час національного конкурсу з чищення вікон у Великобританії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *